Güncelleme Kaydı Özeti

Yaralanma Sistemlerindeki Değişiklikler
     – Artık hurt sistemi yani hafif yaralanma sistemi sadece yumruk, sopa gibi ateşsiz ve kesici olmayan silahlarda geçerli olacak. Yani silahlı çatışmalarda hurt’a düşmek gibi bir olay olmayacak, kişi mermili ya da kesici aletlerle hasar aldıysa ağır yaralı olduğu için hastaneye götürülmek zorunda olacak.
     – Hurta düşen kişiler ağır silahlar (mermili ve kesici silahlar) dışında ağır yaralanamayacaktır. Sistemde engel mevcuttur ancak sistemi zorlayarak bu engeli aşmaya çalışanlar duruma göre Sunucu Politikaları ya da Bug Abuse sebebiyle cezalandırılacaktır.

Polisler için Yaralı Bildiri Sistemi
    – Önceki sistemde hurt sisteminde özellikle çatışmalarda polisler hafif yaralı durumdakileri kelepçeleyebiliyordu. Ancak artık hurt sistemi çatışmalarda geçerli olmayacağı için polislere yaralı bildiri sistemi getirilmiştir. Bu sistem ile suçlu konumundaki kişileri komut yardımıyla hastanelere bildirebilirsiniz. Bildirdiğiniz taktirde ağır yaralı kişi hastaneye sevk edildiğinde ve taburcu olduğunda hastaneden bildiri alırsınız. Ayrıca hastaneye bildirilen kişiler Story RP ile birlikte hastane polisleri tarafından kelepçeli olarak bekletilir. 3 dakika içinde herhangi bir polis memuru bildirilen suçlunun yanına gelmezse kişinin otomatik kelepçesi çözülür

Yaralı Analiz Sistemi
   – Yaralı kişilerin yanına giderek /yaralar komutunu kullanarak kişilerin yara analizini görüp rollerinizi ona göre devam ettirebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here