Polis Akademisi Nedir? [İEM]

0
203
İEM

Sunucumuzda dönem dönem açılan polis akademi başvurularını biliyorsunuzdur, peki dönemlerde neler oluyor?

Sunucumuzda polis akademisi sistemi yeni yeni oturtulmaya çalışılırken gün geçtikte katılım oranı da artıyor, polis akademisi memurluktan önce gelen eğitim aşamasıdır. Stajyerlik döneminde personeller memurluk için derslere girer ve bu dersler sonucu memurluğa tam anlamıyla hazırlanmaya çalışırlar. Akademi zamanları değerli zamanlar ile birlikte bir çok arkadaşlığı da beraberinde getirdiğini söyleyebiliriz.

Akademide girdiğiniz dersler sizleri sadece memurluğa değil sunucunun kurallarına ve politikalarına da gün geçtikçe hazırlar, polislik rollerinin tadını herkes bir kere tatmalı diye düşünüyoruz. Emniyet akademi dönemi ise 33.’sünü kapattı.

İEM’de kuracağınız modlar sizleri rolünüze daha da bağlayacağından eminiz, sadece modlar değil skinlerde aynı şekilde sizi role adapte edecek. Stajyerler şu anki sistem ile haftanın dört günü in game(IG) olarak derse giriyor ve bu derslerden aldığı bilgiler ile memurluğa yükselişi gerçekleşiyor. Bu derslerin bir çoğu konferans salonunda işlenirken bir çoğu da koşu alanlarında gerçekleşiyor. Stajyerler in character(IC) olarak hazırlanırken out of game(OOG) olarakta kendisini hazırlamış oluyor.

Dikkat! Polis akademisine katılmanız için başvuru dönem açılışını beklemek zorundasınız, emniyete başvurulu alınmak ile birlikte serbest alım yapılmamaktadır. Şu an ise emniyet 33. dönemini kapattı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here