Merhabalar. Siz de oyun içinde modeller yüklenirken yukarıdakine benzer bir durumla karşılaşıyorsanız ya da oyunda modelli skinleri orjinal skin gibi görüyosanız sorunu çözmek için yazıyı sırasıyla okuyunuz.

Bu sorunu çözmeniz için ilk önerimiz GTA:SA dosyanızdaki tüm .ASI uzantılı dosyaları geçici olarak başka dizine taşıyıp oyuna girmenizdir. Modeller tamamen yüklendikten sonra tekrardan .ASI dosyalarını GTA:SA dosyasına taşıyabilirsiniz. Ancak bunu yapmanıza rağmen hatalar alıyorsanız manuel kurulum yapmalısınız. Manuel kurulum için yazıyı okumaya devam edin.


1- Öncelikle SETUP dosyasını indiriyoruz.

İndirme Bağlantıları

2- Yükleyiciyi indirdikten sonra açıyoruz ve otomatik olarak gelen dizine yükleme yapıyoruz. (Dizin otomatik olarak seçili olacaktır fakat yine de kontrol edin)

Eğer yukarıdaki dizin yoksa ya da bu dizine yükleme yapılmasına rağmen hata devam ediyorsa;

Belgelerim\GTA San Andreas User Files\SAMP\chatlog.txt kontrol edin. Bu dosya yoksa veya log eskide kalmışsa sizin SAMP klasörünüz başka yerdedir. Diskinizde chatlog.txt aratın ve SAMP dizinini bulun. Onun içinde cache dosyası olacaktır. Kurulumu buraya yapın.


3- Yükleyici dizinini ayarladıktan sonra dosyalar otomatik olarak indirilip dizine atılacaktır.

Yükleme süresi internet hızınıza göre değişiklik göstermektedir. Lütfen yükleme esnasında sabırlı olun. Yükleme bitmeden kapatırsanız yüklenenler boşa gidebilir tekrar en başa dönebilirsiniz.


4 YORUMLAR

    • Merhaba İsmail,

      Kurmuş olduğunuz modlardan kaynaklı yada uyumluluk modu ile alakalı olabilir. Ayrıntılı bilgi verirseniz yardımcı olmaya çalışalım.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here