Map’ler Sunucu İçin Neden Bu Kadar Önemli?

0
158

Merhaba Safari roleplay oyuncuları, bugün ki konumuz “Map’ler Sunucumuz İçin Neden Bu Kadar Önemli?”. Bu blog benzeri yazılarımızı son zamanlarda da artırmak istediğimizi sizler için belirtelim.

İhtiyaç halinde sizler için mapler hazırlıyoruz ve bu mapleri iyice test ettikten sonra sunucu içerisine yüklüyoruz, buglu olan mapler testlerde görülmez sizler tarafından fark edilirse anlık olarak sunucu içerisinde veya ertesi gününe değiştirilerek sorun çözülüyor. Tümden map buglu ise tamami ile map kaldırılıyor yerine bugsuz bir map sağlanıyor, peki bu mapler neden bu kadar önemli?

Sunucumuzda gittikçe map ağacı büyüyor ve bu ağaç büyümeye devam ederken destekleyici sistemler de getiriliyor, sistemleri de destekleyecek olan mapler de mapperlar tarafından yapılıyor. Mapler kısacası rolleri desteklemek için var.

Örneğin “Akademi Interior Mapi”, tamamen sunucumuzda olan akademi rollerinin devamlılığını ve çeşitliliğini sürdürmektir. Map içerisinde olan sınıflar ve kantin gibi ortamlar rol çeşitliliğini de bir nebze olsun artıracaktır. Bunun gibi bir çok mapte bunun gibi nedenler ile getirilmiştir.

Gelecekteki mapleri sizlere söylemeyi çok isterdim lakin sürpriz olması sizler için daha yararlı ve heyecanlı olacaktır. Sonraki yazımızda görüşmek üzere!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here