iPhone X uygun fiyattan yeniden satışa sunuldu!

0
218

Apple’ın 999 dolardan satışa sunduğu ve yeni İphone XS ve XR modellerinin tanıtılmasının ardından satıştan kaldırdığı, iPhone X modellerinin refurbished (yenilenmiş sürümleri) uygun fiyattan satışa sunuldu. Peki, iPhone X refurbishedsürümlerinin fiyatı ne kadar?

Ülkemizde bu tarz cihaz satışı çok olmasa da dünya genelinde refurbished cihazlar oldukça talep oluyor. Herhangi bir ürünün raftaki satışıyla fabrikası tarafından “yenilenmiş”leri arasında kayda değer fiyat farkı oluşabiliyor.

12 Eylül’de yeni iPhone modellerini kullanıcılar ile buluşturan Apple, eski nesil iPhone modellerinin satışlarını hızlandırmak adına geri teslim aldığı iPhone Xmodellerini uygun fiyattan satışa sundu.

Apple tarafından yapılan açıklama ile birlikte, 64 ve 256 GB’lık iPhone modellerinin 769 dolar ila 899 dolar arasında satışa sunulduğunu da görmekteyiz.Söz konusu bu cihazların fiyatına bakacak olursak, 64 GB‘lık iPhone X refurbished versiyonu 899 dolar yerine 769 dolar etiket fiyatıyla bizleri karşılıyor.750 dolarlık iPhone XR ile neredeyse aynı fiyatan sunulan iPhone X, LCD yerine OLED tercih eden iPhone kullanıcılarının bir hayli dikkatini çekmiş durumda.

Bunun haricinde bir başka satışa sunula model ise, serinin 256 GB‘lık modeli olarak karşımıza çıkıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here