Evler Ne Gibi Durumlarda Taşıtılıyor?

0
136
Kapak

Selamlar Safari roleplay oyuncuları, bildiğiniz üzere başlıca Yasaklı Olan Kişilerin evleri taşıtılıyor ardından da taşıtılan evlerin duyurusu genel bir şekilde yayınlanıyor. Peki nasıl taşıtılıyor, neden taşıtılıyor ve geri dönenlere nasıl işlem görülüyor?

1- Yasaklı Olan Kişilerin Evleri Nasıl Taşıtılır?

İlk olarak yasaklı olan bir kişinin evini bulmalısınız, ardından bulduğunuz evi EV YÖNETİM adminlerine bildirilip not tutmasını istemelisiniz.
Dikkat! Yasaklı kişilerin evleri direkt olarak kaldırılmaz, belirli bir günde belirli bir saatte kaldırılıp duyurulur.

Ev yönetime bildirdiğiniz evler zamanı geldiğinde toplu olarak bir bölgeye taşınmaktadır, taşınılan evler oyuncunun yasağı kaldırılana kadar orada bekler. Evler silinmez.


2- Map Üstüne Yapılması, Yanlış Taşıtılmış Evler…

Diyelim ki bir map yapıldı ve bu map bir evin üstüne denk geldi. Map eğer önemli ise orada kalır ve ev sahibi oyunda ise direkt çekilip bildirilir yok ise forum PM yolu ile yapması gerekenler bildirilir. Kişiden bir yanıt alınamazsa rastgele bir yere veya yasaklıların taşındığı yere taşınır, oyuncu oyuna geri döndükten sonra istediği bir yer seçilip kişiye ücretsiz olarak verilir.

3- Taşınan Evi Nasıl Geri Taşıttırırız?

Diyelim ki yasaklandınız ve yasağınız kalkıp oyuna geri döndünüz, yapmanız gereken şey çok basit. Admin bekliyoruma geçip bir EV YÖNETİM adminini beklemenizdir. Admin gerekli kontrolleri yaptıktan sonra evinizi istediğiniz bir yere taşıtır ve kendince bir not tutar, tutulan not sizler ile paylaşılmaz.
Dikkat! Evinizin eski yeri boş ise oraya taşıtabilirsiniz lakin eski eviniz dolmuş ise oraya taşıtamazsınız. Bu işlemlerde sizlerden ücret talep edinmez.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here