Belediye Başkanlık Seçimi Etkinliği (IC)

Merhaba Safari roleplay oyuncuları, geçtiğimiz aylarda İstanbul Büyükşehir Belediye başkanlığı için düzenlediğimiz rol etkinliğinden bahsedeceğiz.

0
106
Etkinlik

Merhaba Safari roleplay oyuncuları, geçtiğimiz aylarda İstanbul Büyükşehir Belediye başkanlığı için düzenlediğimiz rol etkinliğinden bahsedeceğiz.

Etkinlik amacımız artık rol etkinliklerine giriş yapmak ve ardından gelecek büyük planlı rollere de başlangıç adımı idi, diğer bir yandan oyuncularımızın da böyle roller istediğini görünce daha fazla zaman kaybetmek istemedik. Hiç beklemeden yazımızın devamına geçelim.


Sistem nasıl işliyordu?

Belediye başkan adayları ilk olarak YSK Başkanı rolünde olacak olan adminimiz @Doğancan ‘a gidecek ve adaylığa başvuracaktır. Adaylık başvurusu incelendikten sonra, başvuran kişiye forum özel mesajı üzerinden ulaşılacak ve adaylığının kabul edildiğine dair bir kağıt alacaktır. Yani adaylar önceden incelenecektir.

Ardından 20 günlük süreç başlayacak ve adaylar seçim propagandalarına başlayacaktır. Oyuncuları etkilemek artık adayların elinde.

20 Günlük süreç boyunca oyuncular belediyeye gidip (!)SEÇMEN KAĞIDI almak zorundadır, kağıdını almayanlar günü geldiğinde OY kullanamayacak.
!Dikkat, seçmen kağıt sistemi değişebilir. Şu anda inceleme sürecinde, güncellemeler için konu altına yapılacak yorumları bekleyiniz.

Başkan adayları, kendi yönetim kadrosunu kurup yetkili adminlere ulaştırmak zorundadır. (En az 5 kişilik bir yönetim kadrosu olmak zorunda.)

20 Günlük süreç sonunda belirli bir kaç bölgeye gidecek ve oyunuzu kullanacaksınız,  oy kullanma sistemi sunucuya eklendiğinde VIDEO’lu olarak anlatımı yapılacaktır. 

En çok oyu alan aday, belediye başkanlığına yerleşecek ve etkinlik sonlanacaktır.


Hemen Etkinlik Detayları İçin Tıklayın!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here