Android için en iyi müzik uygulamaları!

0
168

Pulsar Music Player 

Ücretli ve ücretsiz olmak üzere iki farklı versiyonuna sahip olan Pulsar Music Player, birçok Android kullanıcısı tarafından sevilerek kullanılmaya devam ediyor.

Material tasarımı ve arayüzü ile oldukça dikkat çeken bir uygulama olan Pulsar Music Player sayesinde, en çok oynatılan, son oynatılan ve yeni eklenen parçalar ile rahatlıkla akıllı çalma listeleri oluşturabilirsiniz.

Ücretsiz versiyonuyla da oldukça başarılı işlere imza atan Pulsar Music Playeruygulaması, hem kapladığı alanla hem de birçok medya türünü desteklemesi ile de ön plana çıkıyor.  Ayrıca bu uygulamadaki müzikleri bluetooth yardımı ile aracınıza bağlayıp da dinleyebilirsiniz.

Black Player Music Player

MP3, WAW ve OGG gibi standart yerel müzik dosyası formatlarını desteleyen Black Player Music Player uygulaması, ayrıca reklam içermesinden de dolayı birçok kullanıcı tarafından sevilerek kullanılıyor.

İçerisinde birçok ses ayarının da yer aldığı bu uygulamayı Google Play Store üzerinden ücretiz olarak indirebilirsiniz.

Pi Mp3 Player – Music Player

Google Player Store üzerinde yer alan müzik çalar uygulamaları arasından dikkat çeken uygulamalardan biri olan Pi Mp3 Player, birçok Android kullanıcısı tarafından olumlu yorumlar aldığını da özellikle belirtelim.

AudioVision Music Player 

Listemizde yer alan bir diğer müzik uygulaması ise AudioVision Music Playerolarak karşımıza çıkıyor.

Pi Mp3 Player, uygulamasında olduğu gibi kendi zevkinize göre kişileştirebileceğiniz bir uygulama olan AudioVison Music Player uygulamasında ayrıca birçok önemli özellik de kullanıcılara sunuluyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here